.

.

Amelitory Големи Перење Кошница Свитлива Водоотпорен Складирање Забавува Круг Организаторот за Бања Спалната соба Dorm Сива

Amelitory Големи Перење Кошница Свитлива Водоотпорен Складирање Забавува Круг Организаторот за Бања Спалната

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Длабочина : 24.5" & Дијаметар : 14.25", голем капацитет за облека, чорапи, долна облека или деца играчки.Издржлив и лесен, само 0.55 kg/1.21 lb, лесно да се носат.Водоотпорен материјал од 300 D-ПВЦ платно, кошница може да застане на своите сопствени многу добро.Светлината поместена рачки изработени од литиум, повеќе удобен и удобно.Разноврсна складирање со расклопна дизајн за бања, спална соба, ученичкиот дом или патување. 2 светлина поместена рачки изработени од литиум, повеќе удобен и удобно.Водоотпорен материјал од 300 D-ПВЦ платно.Перење може да се сместат вашата облека,кошула,чорапи, крпи,играчки итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент