.

.

Жолта Snakeskin Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот Светилка Високи светилка Агол Ноќни Ламба за Дневна Соба и Спалната соба Естетски Оркестарот

Жолта Snakeskin Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот Светилка Високи светилка Агол Ноќни Ламба

DEN 3119.76

Пристапност
Во достапна форма

СОВРШЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО СПАЛНА ИЛИ ВО ДНЕВНА СОБА КАКО СВЕТИЛКА ПУБЛИКАЦИИ.Тоа го покажува елеганција и едноставност на класичните Азиски стил кој лесно може да се координирани во било која современа соба дизајн.Па може да се користи како агол светилка за да ги красат вашата дневна соба или како слаби ноќната со светилка за да се донесе вашиот живот погодност.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Со кабелот за напојување и приклучокот, а тоа може да биде директно поврзан со напојување, и таму се токи за уредување на жици за да се скрие жици.

Главните карактеристики

Избор на клиент