.

.

Семејството Се Бори Леукемија Свеста Производи Подарок Мажи Жени Деца Pullover Качулка

Семејството Се Бори Леукемија Свеста Производи Подарок Мажи Жени Деца Pullover Качулка

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Цврсти бои : 80% Памук, 20% Полиестер; Хедер Сива : 78% Памук, 22% Поли; Темно Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина за миење со ладна како бои, сува ниска топлина.Семејството се бори Леукемија свеста подароци мажи жени деца, момчиња и девојчиња мамо тато бабата дедото тетка чичко син ќерка.Во септември ние носат портокал за Леукемија на свеста месец & ова срце со портокалова панделка & изреки фрази & силна порака за семејството!.Леукемија свеста производи подароци жени, мажи, тинејџери.Да се подигне поддршка за борци, воини & преживеаните со оваа облека & Заврши својата колекција на производот додатоци за него & неа (маска, pin, ѓердан, decal, keychain, портокалова панделка) w/ оваа облека. 8.5 оз, Класичен одговара, Twill-снимени вратот.Семејството се бори Леукемија свеста подароци мажи жени деца, момчиња и девојчиња мамо тато бабата дедото тетка чичко син ќерка.Акутна миелоидна myelogenous леукемија АМЛ, Хронична миелоидна myelogenous CML, Акутна lymphocytic lymphoblastic СИТЕ & Chronic lymphocytic CLL.Леукемија свеста производи подароци жени мажи.Да се подигне свеста за борци, воини & преживеаните со оваа облека & Заврши својата колекција на производот додатоци за него & неа (маска, pin, ѓердан, decal, keychain, портокалова панделка) w/ оваа облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент