.

.

xiaoruiarui Бања Полици Ѕид Монтирани Алуминиум Складирање Рек Бања, Кујна Полица за Складирање Организаторот за Шампон Туш Гел Здрав и Лесен за Инсталација (Size : Small)

xiaoruiarui Бања Полици Ѕид Монтирани Алуминиум Складирање Рек Бања, Кујна Полица за Складирање Организаторот

DEN 427.20

Пристапност
Во достапна форма

Лебдечки полици не само што е целосно функционален, но исто така може да spruce до дизајнот на вашиот дом.помагајќи ти да се reimagine вашата бања простор.Добра за чување на некои бања колекции како шампон, туш гел, парфем, лицето чистење и toiletries.Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, издржлив.Дупчење-слободни и Ѕидот монтирани, можат да бидат обесени на ѕидот.Исцедете дупка дизајн го прави тоа не е лесно да се добие rusty и деформирани, многу издржливи и тешки.Големина на : 29.5x11.8x4cm/11.6x4.6x1.5in, 39.5x11.8x4cm/15.5x4.6x1.5in, 49.5x11.8x4cm/19.4x4.6x1.5in,59.5x11.8x4cm/23.4x4.6x1.5in.Корисно за додавање на дополнителни shelving простор за складирање и организирање на мали предмети или нередот во спалната соба, бања, кујна и повеќе, одлична за расчистување до шалтер.Име на производ : Бања Полица Материјал : aluminum Size : 29.5x11.8x4cm/11.6x4.6x1.5in, 39.5x11.8x4cm/15.5x4.6x1.5in,49.5x11.8x4cm/19.4x4.6x1.5in, 59.5x11.8x4cm/23.4x4.6x1.5in(Изборен)Боја : Black Quantity : 1 PCSuitable : кујна, купатило, дневна соба, office Please забелешка : 1. Пред купување, ве молиме проверете ја големината и бојата.2. Производот слики не се вклучуваат предмети освен производот Бања Полица .3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Главните карактеристики

Избор на клиент