.

.

YIONEE Куче Темперамент Темперамент Рефлексивни Куче harnessPet Подигнат Миленичиња Куче, Мачка Автомобил сигурносен Појас Додатоци Прилагодливи сигурносен Појас Довед?

YIONEE Куче Темперамент Темперамент Рефлексивни Куче harnessPet Подигнат Миленичиња Куче, Мачка Автомобил сигурносен

DEN 1164.00

Пристапност
Во достапна форма

Идеален за обука за кучиња или кучињата кои имаат тенденција да се повлече.На задната страна е многу погодна за повик за прошетки, џогирање, пешачење, итн.Лесно да се носат и заклучување, ова домашно милениче појасот има едноставен дизајн, брз прилепува, и лесно да се стави на и полетување.Заклучување на функцијата на две прилепува го прави побезбеден, многу погодна за секојдневно одење, трчање, планинарење, обука, лов, отворен авантури, итн.!.Безбедно и удобно-вашето куче може да одиме на ова удобно куче се подигнат секој ден!.На ремени се многу погодна за секојдневно одење, трчање, планинарење, обука, лов, отворен авантура, итн.Нема тензија дизајн, напнатост е рамномерно распоредени по телото, спречувајќи го влече и задушување.Тип : Седиште belt Material : Nylon Season : Четири seasonspattern : plain Belt должина : околу 45-72cm ширина : 2.5 cm Package вклучува : 1 куче безбедност belt Color : различни бои да се избере from Pet автомобил сигурносен појас : прилагодлив седиште belt Dog додатоци мачка accessories Fast одговара, мека и прилагодливи, исклучителна печатење шема, издржлив и лесен за дневна прошетка training No тензија дизајн, напнатост е рамномерно распоредени по телото, спречувајќи го влече и задушување.На ремени се многу погодна за секојдневно одење, трчање, планинарење, обука, лов, отворен авантура, итн.!Поради различни бои на екранот, може да биде боја грешки ве молиме understand Because на прирачник за мерење, производот може да има мал опсег на грешки, кој нема да влијае на use There се многу избор на боја и големина, ве молиме да се измери големината на вашето куче прв и спореди сликата за да buy Comfortable во текот на денот : седиштето појас е многу погодна за секојдневно одење, трчање, планинарење, обука, лов, отворен авантури, итн.!Овој лесен милениче превозникот е погодна за пешачење на целата година.

Главните карактеристики

Избор на клиент