.

.

Fenteer £ 10 Ориз Садовите за Складирање Жито пластични садови за Кујна Контра 150g

Fenteer £ 10 Ориз Садовите за Складирање Жито пластични садови за Кујна Контра 150g

DEN 1454.40

Пристапност
Во достапна форма

Лесно се вклопува во рамките кујна контра или кабинет.BPA free пластика, безбедни за складирање на храна ориз, на контејнери со транспарентни тело.На ориз преку е одвоен, и фиока турка и влече на ориз да се избегне прашина и влага.Совршен за издавање ориз, автоматски се укина еден куп на копчето за да се поттикнат.Имајте чиста и организирана со мерење на ориз во секое време.Опис : - Ги чисти и да се организира со мерење на ориз во секое време. - Совршени за издавање ориз, автоматски се укина еден куп на копчето за да се поттикнат. - BPA free пластика, безбедни за складирање на храна ориз, на контејнери со транспарентни тело. - На ориз преку е одвоен, и фиока турка и влече на ориз да се избегне прашина и влага. - Лесно се вклопува во рамките кујна контра или кабинет.Спецификација : - Материјал : Пластични Големина (Dxšxv) : 32.3 x 14.1 x 35.5 cm/12.7 x 5.55 x 13.97 во - Капацитет : 10 lbs Package Вклучува : 1 Парче Автоматско Ориз Dispenser Note : ве Молиме овозможи тенок мерење на грешка поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Боите можат да бидат различни за различни екранот, ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Избор на клиент