.

.

Корпата за ѓубре со Капакот од Морски Живот Под морето Притиснете Покрие Мали Ѓубре за Отпадоци Круг со Дрвени Нозе Отпад Кошница за Бања Кујна, Спална соба 7L/1.8 Лит?

Корпата за ѓубре со Капакот од Морски Живот Под морето Притиснете Покрие Мали Ѓубре за Отпадоци Круг со Дрвени

DEN 1198.80

Пристапност
Во достапна форма

Без разлика дали тоа е за годишнината, денот на Благодарноста, birthday (роденден), или housewarming партија, тоа е топол и уникатен подарок.Погоден за голем број на домашни стилови.Нашите ѓубре лименки понуди широк спектар на модели и стилови за да изберете од, погоден за различни дома стилови, стилски и убави едноставност.6" широк x 14.Поддржани од страна на три вештачки дрвени нозете, тоа е здрав и водоотпорен, и зголемената дизајн ви овозможува да се фрли ѓубре без виткање надолу.3" висок Капацитет : 7 L / 1.Чиста и едноставна.Погоден за голем број на сцени, како што спална соба, дневна соба, купатило,трпезарија, студија, кујната или канцеларија, итн.Спецификации : -Големина : 8.Погоден за канцеларија, кујна, спална соба, студија, трпезарија, бања, кино и многу други сцени.И оваа хуманизирано дизајн го прави лесен и хигиенски да се промени кеси за отпадоци и полесно да се чисти.Тоа ќе го направи вашиот дом повеќе убава и чиста. 【Топло Подарок】Нашите ѓубре лименки се направи совршен подарок избор со својот уникатен дизајн.Корпата за ѓубре со капак, совршен за крие ѓубре и блокирање мирис, ефикасно спречување истури ѓубре и отпадоци spills, да се грижи за домот здравје.Добро запечатени, ефикасно блокирање на ширење на непријатна миризба.

Главните карактеристики

Избор на клиент