.

.

О'NEELDY Модерната LED Спирала Подот Светилка Современа Дома Затворен Осветлување Стои 70 Инчен Високи Светлина за Farmhouse, Дневна Соба, Спална соба, Изградена во Подножје?

О'NEELDY Модерната LED Спирала Подот Светилка Современа Дома Затворен Осветлување Стои 70 Инчен Високи Светлина

DEN 2879.76

Пристапност
Во достапна форма

⭐Големина : Вкупна Висина-49.2x7x7 Инчен, Кабел Должина-98.4 Инчен/2.5 М. ⭐Уникатен Изглед : Креативни спирала дизајн заштедува простор, без разлика покрај ТЕЛЕВИЗОР и троседот во дневната соба, или ноќни од спалната соба, тоа ќе им даде на луѓето топлина. ⭐Лесно да го Инсталирате, Стабилна NEELDY Модерната LED Подот Светилка, 6000 K, 18 W, исклучиво наменети за вашата Спална соба, Дневна Соба, или Деловни прилики( High-End Хотел, Ресторан).Добредојдени сте да се одржи бизнис цел на нас.Нема потреба да се грижите за тежината на производот инсталација, само неколку чекори за да го инсталирате.Светлината рамка го прави производот полесни од другите pendant светлина, велат bye на обемна и заморно инсталација на владата.Ако имате било какви прашања во врска со инсталација или нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас!.Тип : LED Кат Lamp Voltage : AC/DC 110-240 VWattage : 18 WProduct Боја : Црна x 7 x 49 Cable Должина : 98.4 Inch Material : Железо и Силициум Gel Switch Тип : Нога Switch.

Главните карактеристики

Избор на клиент