.

.

Liyeehao Заградата за Камерата монтажа, Заградата за Надзор Камера Ѕид Заградата за Камерата, Надвор за Клупите од страна На морето Внатре

Liyeehao Заградата за Камерата монтажа, Заградата за Надзор Камера Ѕид Заградата за Камерата, Надвор за Клупите

DEN 225.36

Пристапност
Во достапна форма

Оваа камера заградата е погодна за внатрешна, надворешна монтажа на ѕид и плафон.Површината на протезата се третира со прскање пластика, не е лесно да ' рѓа.Направен од челик и железо материјал, структурата е фирма и има силна носивоста.Се користи за сите видови на ситуации камери инсталација, како што се затворен, отворено, банки, вили, море.итн.Со уникатен лак обработка за посилна анти-се тресат функција.Карактеристики : Оваа камера заградата е погодна за внатрешна, надворешна монтажа на ѕид и плафон.Направен од челик и железо материјал, структурата е фирма и има силна носивоста.Со уникатен лак обработка за посилна анти-се тресат функција.Површината на протезата се третира со прскање пластика, не е лесно да ' рѓа.Се користи за сите видови на ситуации камери инсталација, како што се затворен, отворено, банки, вили, море.итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : Челик & Iron Color : White Chassis Големина на : 19 * 7.2 * 5.8 cm/7.5 * 2.8 * 2.3 in Package Тежина : Околу. 200g/4.5 oz Package Листа : 1 * Заградата 2 * Screws Notes : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за вашето разбирање.2. Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Главните карактеристики

Избор на клиент