.

.

Кујна Престилка, 2 ПАРЧИЊА Ѓубре Кошница Отпад Може да Ѓубре Торба Клип Пластични Канти за Отпадоци Менгеме Против Пролизгување Ѓубре Торба Клипови Ѓубре Клип

Кујна Престилка, 2 ПАРЧИЊА Ѓубре Кошница Отпад Може да Ѓубре Торба Клип Пластични Канти за Отпадоци Менгеме

DEN 1017.60

Пристапност
Во достапна форма

1. Компактен и пренослив : Овој производ е мал во големина, лесен во тежина, не го окупира просторот, и е лесно да се носат. 2. Издржливи материјали : Овој производ е направен од високо-квалитетни материјали, трајни, долг животен век, цврста и стабилна во употреба. 3. Парична казна изработка : парична казна изработка, совршена изведба, трајни и долг животен век.

Главните карактеристики

Избор на клиент