.

.

RaanPahMuang Бренд Деца Памук Тајландски Направени Cargy Војска Панталони

RaanPahMuang Бренд Деца Памук Тајландски Направени Cargy Војска Панталони

DEN 105.12

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Raan Pah Muang квалитет рачно изработени Фер Трговија Тајландски облека бренд.Средната дебелина Muang памук, погоден за студени клими, 100% памук.Вистински висок квалитет Raan Pah Muang бренд, производ, рачно направени во Тајланд под Фер Трговија услови.Ние се грижиме за внимание на детали за да се обезбеди да добиете висок квалитет на уште етички објект.Small Waist опсег : 20-26inches (50-66cms)Половината слатка место : 23inches (58cms)Должина : 19inches (48cms) Medium Waist опсег : 22-28inches (55-71cms)Половината слатка место : 25inches (63cms)Должина : 20inches (50cms) Large Waist опсег : 24-30inches (61-76cms)Половината слатка место : 27inches (68cms)Должина : 20inches (51cms)Ткаенини : Muang Cotton Reasonably дебел памук, може да се намалат и боите можат да се кандидира, особено во првите неколку мие.

Главните карактеристики

Избор на клиент