.

.

Кафеава Кожа Текстура Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот Светилка Високи светилка Агол Ноќни Ламба за Дневна Соба и Спалната соба Естетски Оркестаро

Кафеава Кожа Текстура Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот Светилка Високи светилка Агол Ноќни

DEN 2289.60

Пристапност
Во достапна форма

JITHCG - Светлината на Светот, Топло Вашиот Heart Storage Полици Мерки : L : 10. 【Мека Светлина Атмосфера】Оваа полица подот светилка е опремен со високо квалитетна ткаенина сенката што се отвара нагоре, дозволувајќи им на светлина да биде тивко се пренесуваат на трети лица наоколу, за употреба во текот на ноќта за да ги заштитите вашите очи.Донесе естетски функционалност на вашиот студија, гостинската соба, den, dorm соба, foyer, или каде што треба топла светлина и shelving.Лесно Собранието.【Smart сијалица】подот светилка е опремен со smart сијалица, кои може да бидат контролирани од далечина, кои можат да го контролираат температура на бојата и осветлувањето, подобро да ја заштитите очите, така што тоа може да се користи во секоја соба и повод, и исто така има функција на времето на исклучување, што ќе ви овозможи да го исклучите светлото во планираниот начин.x H : 63 во, Материјал е лесен и удобен за да се движат.Ги пробате, без ризик и да ги види заличи вашиот живот за годините што доаѓаат.Па може да се користи како агол светилка за да ги красат вашата дневна соба или како слаби ноќната со светилка за да се донесе вашиот живот погодност.Со кабелот за напојување и приклучокот, а тоа може да биде директно поврзан со напојување, и таму се токи за уредување на жици за да се скрие жици.Ако најдете сите делови се водат за исчезнати или се оштетени кога ќе ја прими стоката, можете да го кажете ни и ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро.JITHCG полица подот светилка е подобрена во изработка и поедноставен чекорите за инсталација, совршен за DIY љубовници.Ова е совршена комбинација на ноќни табела, табела светилка.

Главните карактеристики

Избор на клиент