.

.

Healifty 4pcs Деца Автоматско Електрична Четка за заби Цртан филм Деца У Облик на Електрична Четка за заби Цртан филм Моделирање четки за заби за Бебе Деца Сина

Healifty 4pcs Деца Автоматско Електрична Четка за заби Цртан филм Деца У Облик на Електрична Четка за заби Цртан

DEN 251.76

Пристапност
Во достапна форма

Ергономски дизајн, четки за заби се вклопуваат во устата и не ќе повреда на нивниот усната шуплина.Високо - квалитетни материјали и со фината изработка, трајни и здрав за долго време.Преносен и компактен, овие убави четки за заби се погодни за дома и патување употреба.Овие силиконски четка може да се чистат забите ефикасно, и прави уста свежи и здрави.Тие можат да помогнат да се исчисти babys заби во сите правци, кои се многу удобен.Опис си уште се во потрага по четката за заби за вашите деца?Ако е така, нашите прирачник U - облик на заби е внимателно да се подготви за вас.Ако сакате да ги чисти забите и заштита на забите на вашите деца, само почнете да ја користите оваа четка за заби од сега па натаму.Вашето бебе ќе неа.Карактеристики - Боја : Избрани боја.- Материјал : Силикон.- Големина : 9. 00 X4. 50 X1. 20cm/ 3. 54 X1. 77 X0. 47in.Пакет Вклучувајќи 4 x четки за заби.

Главните карактеристики

Избор на клиент