.

.

Клучни Пронаоѓач Локатор Bluetooth Tracker - Мини Следење На Уред За Следење На Воздухот Ознака Копче Дете Пронаоѓач Милениче Локација Smart Bluetooth Автомобил Домашно Милениче

Клучни Пронаоѓач Локатор Bluetooth Tracker - Мини Следење На Уред За Следење На Воздухот Ознака Копче Дете Пронаоѓач

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е тоа.】【УСЛУГА】Производ незадоволство поддржува неразумно да се врати, купување со доверба.✲✲✲✲✲ Совети : 【Забрзана Испорака : за 3-5 Дена.Кога ќе се блиску до вашето изгубени пронаоѓач во врска опсег, пронаоѓач и апликацијата автоматски ќе се поврзе, а потоа можете да се јавите вашите предмети.Ако го заборавите каде да го поставите вашиот телефон, можете да двоен клик на копчето на поврзани пронаоѓач, ќе телефонот ќе ѕвони дури и кога е на нечујно.Тоа е тоа.Преземете Стан, на вашиот телефон и да го вклучите вашиот телефон Bluetooth за да пребарувате и да се поврзете на клучни пронаоѓач.Преземете Стан, на вашиот телефон и да го вклучите вашиот телефон Bluetooth за да пребарувате и да се поврзете на клучни пронаоѓач.Тоа не е лесно да се остави зад вашиот копчињата во ресторанот повторно. ➠ Лесно да се поврзете и да го користите : Долго притискање на копчето во него се додека не се слушне две сигнализација да го вклучите (на ист начин за да го исклучите). ✲ Дали често ги исполни таквите проблеми - не можете да најдете клучот, паричникот или телефонот кога неговата близина, но надвор од очите?Добро, клучни пронаоѓач лесно може да ви помогне надвор!Можете само да кликнете на копчето за Повик во Стан или на Beep копчето ако Телефонот, ова Bluetooth пронаоѓач ќе beep и да доведе можете да ги најдете.Потоа можете да ги користите за да пратите вашите предмети и да уживате во удобноста тоа доведува до вас.Кога ќе се блиску до вашето изгубени пронаоѓач во врска опсег, пронаоѓач и апликацијата автоматски ќе се поврзе, а потоа можете да се јавите вашите предмети. ✲✲ Лесно да се поврзете и да го користите : Долго притискање на копчето во него се додека не се слушне две сигнализација да го вклучите (на ист начин за да го исклучите). ➠ Smart Anti-Изгубени Аларм : додека објект е надвор од опсегот , вашиот паметен телефон и оваа копчиња пронаоѓач ќе и звучен сигнал за аларм вас.Тоа не е лесно да се остави зад вашиот копчињата во ресторанот повторно.Ако го заборавите каде да го поставите вашиот телефон, можете да двоен клик на копчето на поврзани пронаоѓач, ќе телефонот ќе ѕвони дури и кога е на нечујно. ➠ Дали често ги исполни таквите проблеми - не можете да најдете клучот, паричникот или телефонот кога неговата близина, но надвор од очите?Добро, клучни пронаоѓач лесно може да ви помогне надвор!Можете само да кликнете на копчето за Повик во Стан или на Beep копчето ако Телефонот, ова Bluetooth пронаоѓач ќе beep и да доведе можете да ги најдете.

Главните карактеристики

Избор на клиент