.

.

da Vinci Нафта & Акрилик Серија 1200 Маестро за опремата Четка, Средна Должина Остри Игли-Точка Kolinsky Црвено Sable со Црна Полиран Рачка, Size 8

da Vinci Нафта & Акрилик Серија 1200 Маестро за опремата Четка, Средна Должина Остри Игли-Точка Kolinsky Црвено

DEN 791.28

Пристапност
Во достапна форма

Средна должина со остри игли точка, kolinsky црвено sable коса.Или букви, долги линии или парична казна линија детали работа.На маестро ознака означува највисок квалитет зима машки kolinsky црвено sable коса од Tobol реката регионот во источен Сибир.Понекогаш се користи заедно со Серија 1210 како потпис четка.Уверение зелена производство на да Винчи фабрика во Германија.Da Vinci Маестро Kolinsky Црвено Sable Серија 1200 за опремата за Сценариото Букви и Детали.Исто така, се вика и за опремата или лагер, оваа четка се користи од страна на нафта сликари и често се користи со mahl стап.Произведени во Германија.

Главните карактеристики

Избор на клиент