.

.

Маска за Складирање Кутија Преносни Маска за Складирање Торба -Рециклираат Складирање Кутија / Прашина Маска за Складирање Кутија Маска Totem5 4.3x7.5x0.7

Маска за Складирање Кутија Преносни Маска за Складирање Торба -Рециклираат Складирање Кутија / Прашина Маска

DEN 181.20

Пристапност
Во достапна форма

Маска школка е направен од високо-квалитетни PP материјал, кој е издржлив, не-токсични, невкусна, чиста, dustproof, и водоотпорен. "[Материјал Опис] PP [Производ перформанси] Материјал : материјал е направен од здрава PP материјал, кој е побезбедно и многу повеќе увери да го користите.Предности : Идеален за одржување на маска за чистење. [Применливи сценарија] Погоден за секојдневна складирање на расположливиот маски, три-димензионални маски, текстил, маски и други маски, и носат ги со вас без преземањето на просторот.Карактеристики : Лесен за употреба, трајни и водоотпорен.Наменска за вашата маска, лесен и удобен.Наменска за вашата маска, лесен и удобен.Овие мали кутии за складирање се прашина-доказ и влага-доказ. [Уникатни подароци] Тие можат да бидат дадени како подароци за семејството, пријатели, соученици и колеги.

Главните карактеристики

Избор на клиент