.

.

АВТОМОБИЛ DVR Камера Full HD 1080P Цртичка Камери со 140° Широк Агол, Супер Ноќ Визија, WDR, Јамка Снимањето, Паркинг Следат Црна

АВТОМОБИЛ DVR Камера Full HD 1080P Цртичка Камери со 140° Широк Агол, Супер Ноќ Визија, WDR, Јамка Снимањето,

DEN 2616.00

Пристапност
Во достапна форма

√ Движење Откривање,Вграден микрофон/звучник. √ Поддржува висок капацитет ТФ-картичка До 32 GB. √1080 P преносни DVR со 2.4" TFT LCD екран. √ Камера 140+ степен висока резолуција ултра широк агол леќа. √ G-сензор : Вграден-во (сообраќајна несреќа случај на вонредна состојба се спаси, нема да бидат избришани). 100% сосема нов и висок квалитет на Движење Откривање.Вграден микрофон/звучник.Поддржува висок капацитет ТФ-картичка До 32 GB High-definition камера и видео. 1080 P преносни DVR со 2.4" TFT LCD екран.Поддршка за автоматско палење на незгода, исклучување на исклучување.Камерата 140+ степен висока резолуција ултра широк агол леќа.G-сензор : Вграден-во (сообраќајна несреќа случај на вонредна состојба се спаси, нема да бидат избришани).ДРЖЕТЕ функцијата : Притиснете на ова копче, снимањето процес, тековното видео датотеката е зачувана како не можат да се избришат.Црвено полнење укажува светлината ќе биде осветлена во процесот на полнење, полнење за околу 180 минути, светлината автоматски ќе се исклучи по полнењето е завршено.

Главните карактеристики

Audio:
AAC
File Format:
AVI
Video Output:
HDMI
Photo Format:
JPEG
Voltage:
12V ~ 24V
Current:
1.5V to 2.1A
Product Type:
K6000
Program:
Joint Wing
Date of Hours:
Support
Camera Mode:
5 million
Color Effects:
Standard
USB Interface:
Mini USB
LCD Screen Size:
2.4LTPS
Built-in Stereo:
Support
Video Format:
PAL / NTSC
Power Interface:
5V 800mA
Length of USB Cable:
71cm
Length of HDMI Cable:
102cm
Video Formats:
M-JPEG
Memory Card:
TF (Up to 32GB)
Current Frequency:
50HZ/60HZ
Infrared Night Vision:
NO
Video Resolution:
Maximum 1080P
Cable Length of Car Charger:
390cm
Motion Detection Function:
Support
USB Function:
1
Carrier Media:
Built-in Memory (total
Dimension of Camera:
Approx.8.9(L) x 5.1(H) x 2.2(W)cm
Continuous Loop Video:
Seamless looping video, do not drain seconds
Truck Switch Machine:
Support auto ignition boot, turn off shutdown
Video resolution:
Maximum 1080P (1920X1080P 25 FPS); 1440X1080P 30 FPS
Package Includes: :
Избор на клиент