.

.

yotijay Глуждот Фитнес Рака Кабел Прилог Г Прстен за Кревање Вежба, Нозе и Glute Вежбање, Макара Машина

yotijay Глуждот Фитнес Рака Кабел Прилог Г Прстен за Кревање Вежба, Нозе и Glute Вежбање, Макара Машина

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Обезбедува безбедноста, удобноста и долготрајни трајност на вашите глуждови за време на вежбање.Наменета за повеќето стандарден кабелски системи во спортски сали.Глуждот ремени ви помогне целна теле, пониски нога, долниот дел од телото, и glute мускулите.Нуркање памучен материјал глуждот рака со D прстен за кабел или макара машини.Спецификации : 46cm/ 18.11 инчи долго, 9cm/ 3.54 инчен широк.Опис : - Нуркање памучен материјал глуждот рака со D прстен за кабел или макара машини. - Глуждот ремени ви помогне целна теле, пониски нога, долниот дел од телото, и glute мускулите. - Наменета за повеќето стандарден кабелски системи во спортски сали. - Обезбедува безбедноста, удобноста и долготрајни трајност на вашите глуждови за време на вежбање.Спецификации : 46cm/ 18.11 инчи долго, 9cm/ 3.54 инчен широк.Големина на Табела : Големина : 9x46cm/3.54x18.11inch Package Вклучува : 1 Piece Fitness Глуждот Strap Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Главните карактеристики

Избор на клиент