.

.

Деца Лесна Просторот Вселенски брод НЛО Планета Ѕвезда Астронаут Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот Светилка Високи светилка Агол Ноќни Ламба за Дне

Деца Лесна Просторот Вселенски брод НЛО Планета Ѕвезда Астронаут Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка

DEN 1111.20

Пристапност
Во достапна форма

Исто така, LED сијалица заштедува 50% електрична сметка годишно од нормално блескаво светилки.Може да се добие подолг сервисен живот и подобро искористување искуство и поголема заштеда на трошоци.Издржливи, високо-квалитетно дрво за подолг живот и беспрекорен изглед. 【Минималистички Дизајн и Разноврсна Стил】Топла светлина да се создаде топла соба атмосфера.Донесе естетски функционалност на вашиот студија, гостинската соба, den, dorm соба, foyer, или каде што треба топла светлина и shelving.x H : 63 во, Материјал е лесен и удобен за да се движат.СОВРШЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО СПАЛНА ИЛИ ВО ДНЕВНА СОБА КАКО СВЕТИЛКА ПУБЛИКАЦИИ.Ова е совршена комбинација на ноќни табела, табела светилка.Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ.Топли бои може да се создаде пријатна домашна атмосфера, донесе опуштено расположение и да ги елиминираат стресот.Се снабдува со инсталирање алатки,тоа не презема многу време за да се изгради, совршен за DIY љубовници.Со кабелот за напојување и приклучокот, а тоа може да биде директно поврзан со напојување, и таму се токи за уредување на жици за да се скрие жици. 【Мека Светлина Атмосфера】Оваа полица подот светилка е опремен со високо квалитетна ткаенина сенката што се отвара нагоре, дозволувајќи им на светлина да биде тивко се пренесуваат на трети лица наоколу, за употреба во текот на ноќта за да ги заштитите вашите очи. 【Лесно да се Соберат и да се Движат】Производ Големина е 10.JITHCG - Светлината на Светот, Топло Вашиот Heart Storage Полици Мерки : L : 10. 【Чување & Display】На едноставен и елегантен модерен светилка ви држи организирана со три полици за вашиот мобилен телефон, далечински контроли, вазни, растенија, или книги - совршен во секој агол на собата.【LED Топла Боја Сијалица】полица светилка доаѓа со еден LED топла боја на внатрешноста на пневматикот.Топло Совет : ве Молиме да се стегне секој пост да се задржи на целиот светилка стабилна.

Главните карактеристики

Избор на клиент