.

.

CYHO Деликатна Блескаво Сијалица, Додатоци Комплет во за Изнајмување на Куќа;за Домаќинството;Хотел;Кафе;ученичкиот Дом;Вила;Куќи;Тоалет, 60x112x60(MM), Беж, 3 Парчиња Блеск

CYHO Деликатна Блескаво Сијалица, Додатоци Комплет во за Изнајмување на Куќа;за Домаќинството;Хотел;Кафе;ученичкиот

DEN 298.80

Пристапност
Во достапна форма

Светилка носителот на високо квалитетен материјал е тесно поврзан и цврсто.Производот има широка употреба со висока осветленост.Производот е концизен во професионален дизајн, убава и таписерии во изгледот.Производот е светлината е единствен и мека без да му наштети на очите.Производот е опремен со зелена, заштита на животната средина, голема ефикасност и заштеда на енергија.Применливи Прилики : Изнајмување на Куќа;за Домаќинството;Хотел;Кафе;ученичкиот Дом;Вила;Куќи;Тоалет;Чај Соба, Канцеларија Соба Боја : Беж Материјал : Стакло Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 300(G) Ширина : 60(MM) Висина : 112(MM) Дијаметар : 60(MM) Напон(V) : 220 Моќност(W) : 7 Пакет се Вклучени : 3 парчиња Блескаво Сијалица Светлина Светилки Карактеристики : Светилка носителот на високо квалитетен материјал е тесно поврзан и цврсто.Производот има широка употреба со висока осветленост.Производот е концизен во професионален дизајн, убава и таписерии во изгледот.Производот е светлината е единствен и мека без да му наштети на очите.Производот е опремен со зелена, заштита на животната средина, голема ефикасност и заштеда на енергија.Направени од високо квалитетни материјали.Производот е ниско-клуч и луксузен, што е и око-заштита и животната средина.Производот има широка употреба во апликации со својата блага светлина создавање на пријатна атмосфера.Производот е добро изработен, лесно да се инсталира.Производот е подолг рок услугата живот и потрајни.

Главните карактеристики

Избор на клиент