.

.

Мобилен Телефон Паричници Безжична Bluetooth компатибилен Анти-Изгубени Аларм Smart Ознака GPS Tracker дво-Насочно Копче за Пронаоѓач Милениче Локатор

Мобилен Телефон Паричници Безжична Bluetooth компатибилен Анти-Изгубени Аларм Smart Ознака GPS Tracker дво-Насочно

DEN 78.96

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.6 см, ширина е 3.Направени од високо-квалитетна ABS материјал, тоа е издржливи и безбедни, и мобилен телефон може да управува со 4 анти-изгубени уреди во исто време, и исто така може лесно да го контролирате мобилниот телефон да се земе 10 метри оддалечени фото и тоа исто така се опремени со 87-88 DB decibel.6 см, ширина е 3.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Главните карактеристики

Избор на клиент