.

.

Baoblaze Антички Тешки Натоварени 10kg Црна Жица Складирање Овошје Кошница Tabletop Екранот Рек Стојат, Кујнската Маса Стојат Сад со Рачки за Леб, Зеленчук, Бисквити

Baoblaze Антички Тешки Натоварени 10kg Црна Жица Складирање Овошје Кошница Tabletop Екранот Рек Стојат, Кујнската

DEN 1893.60

Пристапност
Во достапна форма

Железо жица складирање овошје кошница сад носителот, црна боја;.Голем отворен дизајн, со две рачки, лесен за употреба;.Викторија гроздобер стил, елегантен добар изглед, дома декор централен;.Големина(Diax H)-прибл. 27.5 x 5.5 cm/ 10.83x2.17inch;.Тешка должност, може да се одржи голем товар до 10kg;.Опис : Железо жица складирање овошје кошница сад носителот, црна боја; Голем отворен дизајн, со две рачки, лесен за употреба; - Викторија гроздобер стил, елегантен добар изглед, дома декор централен; - Големина(Diax H)-прибл. 27.5 x 5.5 cm/ 10.83x2.17inch; - Тешка должност, може да се одржи голем товар до 10kg;Спецификација : - Рачка : прибл. 5x6cm/ 1.97x2.36inch Package Вклучува : 1 Парче Жица Овошје Кошница.

Главните карактеристики

- Handle:
approx. 5x6cm/ 1.97x2.36inch
Package Includes:
1 Piece Wire Fruit Basket :
Избор на клиент