.

.

V20 Безжична Уво-Монтирани Bluetooth 5.2 Стерео Слушалки Еден Уво Универзална Батеријата Екранот Долго Режим на Повик Музика Слушалки за iPhone, Android Лаптоп Возач на Камион

V20 Безжична Уво-Монтирани Bluetooth 5.2 Стерео Слушалки Еден Уво Универзална Батеријата Екранот Долго Режим

DEN 3599.76

Пристапност
Во достапна форма

Поддршка на батеријата прикаже на екранот на мобилниот телефон, тогаш може да се провери слушалки моќ секое време и полнење на време, па како да ги искористи времето разумно.Тоа може да се ротира до 180 степени и може да се носи на левата и десната уши.2 протокол, која го подобрува компатибилност, стабилноста и функционалноста на Bluetooth.На ергономски дизајн го прави ушите рамномерно истакна.Поддршка на батеријата прикаже на екранот на мобилниот телефон, тогаш може да се провери слушалки моќ секое време и полнење на време, па како да ги искористи времето разумно.Тоа може да се ротира до 180 степени и може да се носи на левата и десната уши.2 Канал : Моно Употреба : виси уво тип Дали единечен или двоен уши : еднострано hands-free Боја : црно, златен+црна, сребрена+црна Живот време : 20 (часови)време на Полнење : 1.5 H капацитетот на Батеријата : 100-300m AH Слушање на музика за време на некој повик : 20-40 H Спецификации : Поддржуваат Bluetooth 5.Поддржува Bluetooth 5.2 Стерео Слушалки Еден Уво Универзална Батеријата Екранот Долго Режим на Повик Музика Слушалки Опис : Пренос опсег : 15 метри Функција : батеријата екранот, повик на функција, поддршка за музика, мулти-точка за конекција Bluetooth протокол : 5.Функција : батеријата екранот, повик на функција, поддршка за музика, multi-point врска.Пакет се Вклучени : 1*приклучок за слушалки 1*полнење кабел 2*уво капа.Опремени со голема моќ батеријата, тој има голема моќ и долг животен век, кој може да се задоволат потребите на разни стручни пазари.

Главните карактеристики

Избор на клиент