.

.

Umbra Слаби Елегантни & Стилски Бања Ѓубре, Мали Ѓубре Може да Wastebasket за Тесен Простор во Дом или Канцеларија, 2G (9L), Црна

Umbra Слаби Елегантни & Стилски Бања Ѓубре, Мали Ѓубре Може да Wastebasket за Тесен Простор во Дом или Канцеларија,

DEN 335.52

Пристапност
Во достапна форма

Земете секојдневниот од суштинско значење секојдневно да се величествени и цел вашиот Слаби корпата за Ѓубре од Umbra денес!За Umbra : глобален дизајн на производи на компанијата обезбедување на оригиналот, модерна, повик, и функционален дизајн за дома.Се ВКЛОПУВА РЕЧИСИ НАСЕКАДЕ : стилски корпата за ѓубре со модерен тенок дизајн кој изгледа одлично и лесно се вклопува во тесен отвор и чудни места во вашата бања, спална соба или канцеларија.Воведување на Слаби Може да се од Umbra Umbra Слаби е еден тенок отпад кошница што ја прави изјава.Достапни во широк спектар на бои и стилски единствени бои за да одговара на било какви décor, Слаби карактеристики на современиот профил што изгледа исто како и импресивно во вашата бања или спалната соба како што тоа го прави од страна на вашиот биро во канцеларија.ИЗДРЖЛИВ и ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Направен од супер-силна полипропилен, Слаби ѓубре лименки се трајни, лесно да се избрише се чистат со влажна крпа, и има заоблени дното без пукнатини за нечистотија, валкано, или течности за да се заробени во.ОРИГИНАЛНИОТ ТЕНОК корпата за ЃУБРЕ : Дизајниран од Дејвид Quan за Umbra, Слаби зема секојдневното домаќинство од суштинско значење секојдневно да се прекрасни.Ако сте во потрага за една мала бања ѓубре може, кујна корпата за ѓубре, или канцеларија trach може да, дека е стилски и модерен ова може да биде совршено решение за вас.Еден многу популарен следи за да бестселерот и наградуваниот Garbino trashcan, Слаби нуди сите на повеќето сакаше карактеристики на Garbino, но со тесен, рационализација стапало што го прави идеален за мали простори.

Главните карактеристики

Избор на клиент