.

.

Кат Светилка за Дневна Соба, Модерно Подот Светилка со Сенка, Високи Светилки за Дневна Соба, Спална соба, Канцеларија, трпезарија, Стап Подот Светилка со Лен Абажур

Кат Светилка за Дневна Соба, Модерно Подот Светилка со Сенка, Високи Светилки за Дневна Соба, Спална соба, Канцеларија,

DEN 1103.76

Пристапност
Во достапна форма

СТОИ СВЕТИЛКА ЗА дневни СОБИ И СПАЛНИ соби : Овој кат светлина се вклопува во секоја соба од индустриска да се модерни или традиционален décor.Својот едноставен и елегантен дизајн може да се направи лесно да се одржи во секоја соба од куќата.ОДЛИЧНО СО МОДЕРНА ДОМА ДЕКОР : Лен сенка со црна пол.Високи светилка помага да се осветли до собата и светилка има едноставен дизајн кој совршено се совпаѓа со мебел.Оваа соба светлина има педалот switch за да го вклучите и исклучите.Удобен и голема севкупниот дизајн!.ДНЕВНА СОБА СВЕТИЛКА ВКЛОПУВА СО E26 БАЗА СИЈАЛИЦА : Ние ви препорачуваме да користите 5000 K бел ден да одговара на оваа положба на светлина која може да се создаде пријатна атмосфера.LED технологија им овозможува на овој агол светилка за да се надмине халоген или блескаво светилки, бидејќи Led диоди не произведува топлина.Answer : ___________________________ Note : Сијалица не се вклучени.СОВРШЕН ЗА РАБОТА И READAING : Дали вие читате книги во регулируема облегалка, или да работи на биро, стои светилка лесно се вклопува покрај вашиот мебел.Нејзината витка дизајн овозможува да положба и во близина на љубовта седишта, софи, armchairs, од страна на табели итн.Својата пондерирана база дека обезбедува стабилност - е лесен (8 фунти).Па тоа е лесно да се смени неговата позиција и без да се земе многу визуелен простор.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Собранието на оваа гарнитура светилка за во спалната соба не можеше да биде полесно, можете да ги извртуваат столбови заедно, ги внесете во базата и да направи брз светилка сенка собранието.Трае само 10 минути од почеток до крај, и не се потребни никакви алатки за да се заврши.

Главните карактеристики

Избор на клиент