.

.

Кат Светилка за Дневна Соба, Модерно Подот Светилка со Сенка, Високи Светилки за Дневна Соба, Спална соба, Канцеларија, трпезарија, Стап Подот Светилка со Сива Абажу

Кат Светилка за Дневна Соба, Модерно Подот Светилка со Сенка, Високи Светилки за Дневна Соба, Спална соба, Канцеларија,

DEN 1271.76

Пристапност
Во достапна форма

Оваа соба светлина има педалот switch за да го вклучите и исклучите.ДНЕВНА СОБА СВЕТИЛКА ВКЛОПУВА СО E26 БАЗА СИЈАЛИЦА : Ние ви препорачуваме да користите 5000 K бел ден да одговара на оваа положба на светлина која може да се создаде пријатна атмосфера.Својата пондерирана база дека обезбедува стабилност - е лесен (8 фунти).ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Собранието на оваа гарнитура светилка за во спалната соба не можеше да биде полесно, можете да ги извртуваат столбови заедно, ги внесете во базата и да направи брз светилка сенка собранието.ЕДНОСТАВНА ПОДОТ СВЕТИЛКА СО СИВА АБАЖУРТкаенини абажур има подобар квалитет и издржливи.Имате опција на вртење на светлината во и надвор со вашиот нога на кабелот.Трае само 10 минути од почеток до крај, и не се потребни никакви алатки за да се заврши.ОДЛИЧНО СО МОДЕРНА ДОМА ДЕКОР : Сива сенка со црна пол.Answer : ___________________________ Note : Сијалица не се вклучени.Нејзината витка дизајн овозможува да положба и во близина на љубовта седишта, софи, armchairs, од страна на табели итн.Влијанието е елеганција и едноставност.59 инчи со висина од 9.Па тоа е лесно да се смени неговата позиција и без да се земе многу визуелен простор.Оваа пол светилка е многу солидна, убаво да се погледне, и лесно да се соберат.СИВА ПОДОТ СВЕТИЛКА СО ПЕДАЛАТА SWITCH&ЦРНА ЗАВРШИстои светилка може да биде вклучено/исклучено whicn ќе се приклучи во ѕиден штекер.ЕДНОСТАВНА ВИСОКИ ПОДОТ СВЕТИЛКА се ВКЛОПУВА ВО БИЛО DÉCORОвој Кат светилка создаде едноставен дизајн кој одговара на сите стилови.05 инчи, а изгледа домот, во секоја соба, особено оние со класичен или традиционални украси.Тоа може да омекне светлина зрачење и помогне да се дистрибуираат светлина рамномерно, им даде на вашиот дом мека на ѕвонење и спречување на замор на очите.

Главните карактеристики

Избор на клиент