.

.

Бања Полица Туш Рек Бања Организатор,1 Ниво Триаголник Полица Бања Козметички Складирање Полица За И Countertop,Декоративни Жица Организатор Со Marbling Послужавник,Бела Т?

Бања Полица Туш Рек Бања Организатор,1 Ниво Триаголник Полица Бања Козметички Складирање Полица За И Countertop,Декоративни

DEN 3157.44

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е погоден за бањи, кујни, Rv, соби и спални соби, со сапун јадење да се направи вашиот семеен простор употреба до крајност.На 1-слој полица во оваа бања е направен од нерѓосувачки челик рамка + керамика. 1-слој дизајн Триаголник полица, на капацитет за складирање е видливо, и toiletries се сите зачувани уредно.Производ во боја : бела, удобен живот, мермер послужавник.Погоден за : бања,балкон, кујна, облекување маса, мијалник, хотелот.Тоа е идеален избор за дополнување на вашите бања.Име на производ:Бања shelfproduct Материјал:метал+ceramics Number на слоеви : 1 layer Suitable за : кујна,купатило,balcony1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен за Бања полица што е прикажано на сликата, без други елементи се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, мала количина на грешка ќе се случи.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да проверите во мојата продавница.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Главните карактеристики

Избор на клиент