.

.

Fenteer Smart Вакуум 10kg Ориз Кофа Жито за Складирање Сад во Кутија со Капак, 29x29cm - Сива боја Бела

Fenteer Smart Вакуум 10kg Ориз Кофа Жито за Складирање Сад во Кутија со Капак, 29x29cm - Сива боја Бела

DEN 2207.76

Пристапност
Во достапна форма

Електрични Вакуум Ориз Сад изданија на воздухот надвор од сад и блокови инвазијата на надворешните фактори.Автоматско вакуум систем : Тоа периодично ја проверува внатре вакуум на моќ и автоматски да функционира системот кога внатре вакуум на моќ е намалена.Запечатени дизајн, се задржи свежината, добра влага-доказ ефект, лесен за чување.Интелигентни вакуум ориз кофа ,простор за заштеда, голем капацитет, може да се одржи 10 KG жито, 13 L Капацитет.Големината на ориз кофа е 29x29cm/11.42x11.42inch.Опис : - Електрични Вакуум Ориз Сад изданија на воздухот надвор од сад и блокови инвазијата на надворешните фактори. - Автоматско вакуум систем : Тоа периодично ја проверува внатре вакуум на моќ и автоматски да функционира системот кога внатре вакуум на моќ е намалена. - Запечатени дизајн, се задржи свежината, добра влага-доказ ефект, лесен за чување. - Интелигентни вакуум ориз кофа ,простор за заштеда, голем капацитет, може да се одржи 10 KG жито, 13 L Капацитет - големината на ориз кофа е 29x29cm/11.42x11.42inch Specification : - Материјал : Plastic Size Табела : 29x29cm/11.42x11.42inch Package Вклучува : 1 Парче Вакуум Жито за Складирање Dispenser Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент