.

.

YYDS Женска Лето Писмо за Печатење Резервоарот на Врвот О Вратот Блуза без Ракави Т Кошули Секојдневен Лабава Одговара Tees

YYDS Женска Лето Писмо за Печатење Резервоарот на Врвот О Вратот Блуза без Ракави Т Кошули Секојдневен Лабава

DEN 282.72

Пристапност
Во достапна форма

Забелешка : Различни продавачи имаат различна големина на топ листите, ве молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да го купат.Високо квалитетен материјал.Мека ткаенина со малку еластичен.мала тежина,дише и да не се види преку.Маиците се многу удобен за носење и да не се чувствуваат помал во пазуви.бела резервоарот блузи, за жени бела резервоарот на врвот исечете резервоарот блузи, за жени со вграден градник само мојата големина на резервоар врвот плус големина жените огромен резервоар блузи, за жени резервоарот блузи, за жени трендовски женска flowy резервоарот на врвот плус големина женска резервоарот на врвот женска резервоарот на врвот лето сечење на врвот на резервоарот блузи, за жени.Pefect носат со фармерки или leggings во пролет,лето,есен или зима.Погоден за еден неврзан секојдневниот изглед и било какви прилики, особено за статистика,партии,клубска и датира.Вие ќе добиете пофалби кога ќе се носи оваа кошула.За Нашата Големина : ве молиме бидете сигурни да го прочитате големината на табелата во опис на производот или на големината на табелата во слика пред да го купат.Ова ќе осигура дека ќе може да се купи Блуза на големина која ви одговара. →-✿-Големина на табела : →-✿-Големина : S Биста : 96cm/37.80" Должина : 63cm/24.80" →-✿-Големина : M Биста : 100cm/39.37" Должина : 65cm/25.59" →-✿-Големина : L Биста : 104cm/40.94" Должина : 67cm/26.38" →-✿-Големина : XL Биста : 108cm/42.52" Должина : 69cm/27.17" →-✿-Size : XXL Биста : 114cm/44.88" Должина : 71cm/27.95" Сезона : Летни Пол : Жените Материјал : Полиестер Декорација : Никој Облека Должина : Редовни Ракав Должина : Јака без Ракави : O Вратот Шаблон Тип : Print Стил : Мода,Причинска.

Главните карактеристики

Избор на клиент