.

.

xiaoruiarui Бања Полици Бања Полица за Складирање Рек Агол на Држачот Туш Гел-Шампон Кошница Топла за Тоалет, ученичкиот дом и Кујна, Здрав и Лесен за Инсталација (Боја : Б

xiaoruiarui Бања Полици Бања Полица за Складирање Рек Агол на Држачот Туш Гел-Шампон Кошница Топла за Тоалет,

DEN 1184.64

Пристапност
Во достапна форма

Лебдечки полици не само што е целосно функционален, но исто така може да spruce до дизајнот на вашиот дом.помагајќи ти да се reimagine вашата бања простор.Со силна пластика стап лента дизајн, лесно да го инсталирате на ѕид, без дупчење ,без завртки, и тоа нема да се скрши ѕидот.Направени од високо-квалитетни PP материјал, безбедно и издржливи.Со големо лого, може да се стави на бања производи или за домаќинство предмети за тоа.Во голема мера за заштеда на многу простор и да ја задржите вашата бања уредна и чиста.Корисно за додавање на дополнителни shelving простор за складирање и организирање на мали предмети или нередот во спалната соба, бања, кујна и повеќе, одлична за расчистување до шалтер.Име на производ : Бања Полица Материјал : ПП Боја : бела, сива, беж (Изборен) Големина : Прибл 27*6*18.5 cm Погоден : кујна, купатило, дневна соба, office Please забелешка : 1. Пред купување, ве молиме проверете ја големината и бојата.2. Производот слики не се вклучуваат предмети освен производот Бања Полица .3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Главните карактеристики

Избор на клиент