.

.

Туш Главата Diverter Вентил 1/2 Инчи 3 Начин на Т-Адаптер Вентил за Тоалет и Мијалник Туш Главата Diverter Вентил

Туш Главата Diverter Вентил 1/2 Инчи 3 Начин на Т-Адаптер Вентил за Тоалет и Мијалник Туш Главата Diverter Вентил

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодливи Туш рака Монтирани,лесно да се инсталира.ABS Универзална Туш Компоненти Прилагодливи Туш Рака Монтирани.Три-Начин Туш Главата Diverter и Планината Комбо, Хром, Туш Рака Монтирани.Универзална Туширање Компонента - 3 начин Diverter, Планината Хром Финиш.Материјал : Метал+ABSColor : Silver Without туш главата носителот,Работи со Рачен туш head1/2" IPS Женски inlet1/2" IPS машки outlet1/2" IPS машки outlet Feature : Прилагодлив Туш рака Монтирани,лесно да се install ABS Универзална Туш Компоненти Прилагодливи Туш Рака Mounted Three-Пат Туш Главата Diverter и Планината Комбо, Хром, Туш Рака Mounted Universal Туширање Компонента - 3 начин Diverter, Планината Хром Finish Shower Главата Diverter Вентил - 1/2" Три Way Size : 5.5*7cm Quantity : 1 Pc Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Туш Diverter Media : Water Power Извор : ACActuator Режим : Без Прирачник И Instruction Material : Метал+ABS.

Главните карактеристики

Избор на клиент