.

.

Атомска Subframe Нуркање Маска

Атомска Subframe Нуркање Маска

DEN 3358.80

Пристапност
Во достапна форма

Атомска Aquatics Под-Рамка Маска : .Под-Рамка Две-Windowed Маска.Низок Волумен Дизајн.Широко Поле на Визија.Исклучително Издржлив и Силен Изградба, 316-Одделение од Нерѓосувачки Челик Под-Рамка. "Најсилните и повеќето неуништив две-прозорец маска некогаш.Толку траен, ние се нуди Доживотна гаранција против рамка кршење.Оваа сила е резултат на внатрешна рамка (нарекуваме subframe) моделирани директно под површината на силиконска гума здолниште (бр. на Пат.Pend).Оваа subframe обезбедува неверојатна сила и цврстина, како и елиминирање на обемни надворешни пластични рамка во други маски.Нерѓосувачки челик леќа retainer заклучува леќи во место и обезбедува додаде сила на носот мост областа на маската.Едно широко поле на гледање и одлично се вклопуваат заврши комбинација на функцијата, стил и издржливост.Доаѓа со маска кутија.".

Главните карактеристики

Избор на клиент