.

.

О'NEELDY LED Спирала Подот Светилка за Дневна Соба Царинење, Спална соба - Современа Агол Стои Светла, 18W Бела Светлина, 57 Инчи Висок, Самостојна Ноќни Подот Светилка Орке

О'NEELDY LED Спирала Подот Светилка за Дневна Соба Царинење, Спална соба - Современа Агол Стои Светла, 18W Бела

DEN 2159.76

Пристапност
Во достапна форма

⭐Големина : Вкупна Висина-49.2x7x7 Инчен, Кабел Должина-98.4 Инчен/2.5 М. ⭐Уникатен Изглед : Креативни спирала дизајн заштедува простор, без разлика покрај ТЕЛЕВИЗОР и троседот во дневната соба, или ноќни од спалната соба, тоа ќе им даде на луѓето топлина. ⭐Лесно да го Инсталирате, Стабилна NEELDY Модерната LED Подот Светилка, 6000 K, 18 W, исклучиво наменети за вашата Спална соба, Дневна Соба, или Деловни прилики( High-End Хотел, Ресторан).Добредојдени сте да се одржи бизнис цел на нас.Нема потреба да се грижите за тежината на производот инсталација, само неколку чекори за да го инсталирате.Светлината рамка го прави производот полесни од другите pendant светлина, велат bye на обемна и заморно инсталација на владата.Ако имате било какви прашања во врска со инсталација или нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас!.Макс вати : 18 WDimmable : No Light Боја : Бела Light Voltage : AC/DC 110-240 VCCT : 6000 K Белата Light Material : Акрил и Железо & Silicone Lamp Боја : Бела & Black Style : Минимализам/Гроздобер/Класичен/Индустриски/Денешен. 1. За безбедна и сигурна инсталација, ве молиме да се осигурате дека електрична кутија е цврсто поставена и правилно приклучен на структурен дел на зградата.2. Ве молиме бидете сигурни дека сите жици се поврзани.Кога распакување, да се биде внимателен да не се повлече со жици како лоша конекција може да резултат.3. Не се сврти на власт се додека целосно да се состави.Ние препорачуваме да се инсталира од страна на професионалци.

Главните карактеристики

Избор на клиент