.

.

ZWEN Професионални Тетоважа Ротари Пенкало Тетоважа Комплет Машина Мини Моќ Увезени во Шишиња Мастила Поставите Tattoo Студио Материјали

ZWEN Професионални Тетоважа Ротари Пенкало Тетоважа Комплет Машина Мини Моќ Увезени во Шишиња Мастила Поставите

DEN 1987.20

Пристапност
Во достапна форма

★ Донесување на посебен дел за дизајн, што може да се заклучи конфигуриран игла глава добро, многу безбедно да се користи со идеален ефект.Компатибилен со повеќето игли на пазарот. ★ Завртка-тип или snap-in игла дизајн за лесна инсталација и одред, брз и стабилен, нуди прецизност скала на вредноста.Висока фреквенција, брзо да се во боја, одличен за eyeliner, веѓа, усна лагер, Трајна Шминка Пенкало Машина. ★ Опремени со преносни прекинувач за преносни употреба.На прекинувач има анти несреќа допирање дизајн. ★ Стабилна фреквенција и силен интензитет.Променлива брзина, висока ефикасност, брзо да се во боја.висок квалитет,Лесни,ниски-бучава,Прилагодување на должината на иглата,Високо ефикасни, научни се справи со дизајн,Професија Кертриџ Тетоважа Машина, Цена-Ефикасен. ★ Силна и стабилна да работат, без топла за долго време работи,Удобно и мала тежина пенкало овозможува континуирано агилност во продолжена седница,Погоден за личен и професионален тетоважа мајстори, професионални tattoo студио се од суштинско значење.Бренд Име : ZWENModel Број : lsu-14 Application : Професионални Тетоважа пенкало kit Power Функција : Мини Моќ system Needles Функција : 10 компјутери Кертриџ needles Pedal : 1pc Мими нога pedal Description : 1/1 компјутери на Врвот тетоважа ротари пенкало за поставата и сенчење .2/1 Врвен квалитет на професионални мини напојување систем 4/10 компјутери стерилни тетоважа кертриџ игли (Големина на случаен избор)pc 5/1 тетоважа самолепливи завој.6/1 pc тетоважа матрицата работи крем.7/1 pc тетоважа сина сапун за чистење.8/10 компјутери Тетоважа Мастило Cups9/1 компјутер префрлете ги paper10/1 компјутер пракса skin11/1 пар gloves12/1 компјутер тетоважа превозникот кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент