.

.

Fenteer Домаќинство Перење Буре за Складирање Калај Кутија за Складирање Сад 6L за Чување

Fenteer Домаќинство Перење Буре за Складирање Калај Кутија за Складирање Сад 6L за Чување

DEN 1696.80

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со зависник лажица за лесно да лажичка тоа надвор и удобен виси над.Може складирање 5 L ориз, од 3,5 L перење моќ или брашно, и 2,5 L милениче храна.Направен од тешки челик позлатен материјал, слој на површината, анти- ' рѓа, силна и со печат.На затворен капак помага да се задржи тоа останува суво и чисто, лесно се движат на сад со носи рачки.Повеќенаменски : перење организатор сад за перење во прав, капсули, кафе pod и ориз.Опис : - Повеќенаменски : перење организатор сад за перење во прав, капсули, кафе pod и ориз. - Направен од тешки челик позлатен материјал, слој на површината, анти- ' рѓа, силна и со печат. - Доаѓа со зависник лажица за лесно да лажичка тоа надвор и удобен виси над. - Може складирање 5 L ориз, од 3,5 L перење моќ или брашно, и 2,5 L милениче храна. - На затворен капак помага да се задржи тоа останува суво и чисто, лесно се движат на сад со носи рачки.Спецификација : - Материјал : Железо, Големина : 18x15.5x23cm/7.09x6.10x9.06inch Package Вклучува : 1 Парче Перење Буре за Складирање Container1 Парче Scoop Note : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Главните карактеристики

- Material:
Iron
- Size:
18x15.5x23cm/7.09x6.10x9.06inch
Package Includes:
1 Piece Laundry Powder Storage Container :
1 Piece Scoop :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
Избор на клиент