.

.

Преносни Напојување DC Напојување Прилагодливи Напонски Регулатор Стабилизатор Префрлување Лабораторија Променлива Клупата Извор 30v 10a 60v 5a Ac 110v 220v Моќ Напон Конве?

Преносни Напојување DC Напојување Прилагодливи Напонски Регулатор Стабилизатор Префрлување Лабораторија Променлива

DEN 2347.20

Пристапност
Во достапна форма

1.Висока ефикасност и доволно моќ. 2.Ниска бран, мали димензии и мала тежина. 3.Двоен LED дисплеј на напон и струја, висока прецизност. 4.Стабилен напон, ограничени тековни и едноставна операција. 5.Двојно напон на текст, погодно за избор.

Главните карактеристики

Избор на клиент