.

.

3 7V 357090 Литиум Батерија 3000 MAH Lipolymer Акумулатори Клетки за MP5 DVD GPS Камера Таблет E-Book-4 Соби

3 7V 357090 Литиум Батерија 3000 MAH Lipolymer Акумулатори Клетки за MP5 DVD GPS Камера Таблет E-Book-4 Соби

DEN 2179.20

Пристапност
Во достапна форма

100% нов!.Батерија Li-Po батерија Премиум 357090 3.7 V, 3000 m Ah.Високо квалитетни и издржливи, со голем капацитет од 3000 m Ah, помалку се грижите за батеријата која излегува во кратко време.Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред, има висока енергетска густина и долг живот.Интелигентни заштитна заштита модул, ефикасно да го спречува преоптоварување, прекумерно испуштање, прекуструјна и краток спој. 1. 100% сосема нов!2. Li-Po батерија премиум 357090 3.7 V, 3000 m Ah батерија.3. Високо квалитетни и издржливи, со голем капацитет од 3000 m Ah, помалку се грижите за батеријата која излегува во кратко време.4. Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред, има висока енергетска густина и долг живот.5. Вграден-во интелигентни заштитна картичка оптоварување модул, ефикасно да го спречува преоптоварување, прекумерно испуштање, прекуструјна и краток спој.Карактеристики : Модел : 357090 Type : Литиум battery Capacity : 3000m Ah Rechargeable : yes Load напон : 4.2 VNominal напон : 3.7 VWorking температура : -20 ° ~ 50 °Димензии (L * W * H) : за 90x70x3.5mm / 3.54x2.76x0.14 Attentions : осигурете се дека батеријата простор на вашиот уред е доволно пред bidding Package : 1/2/4 x батерии".

Главните карактеристики

Избор на клиент