.

.

Опал Накит Домот Овална Црвено Рубин Ореол Свадба Прстен Прекрасни 925 Сребрен Ангажман Накит (6)

Опал Накит Домот Овална Црвено Рубин Ореол Свадба Прстен Прекрасни 925 Сребрен Ангажман Накит (6)

DEN 232.80

Пристапност
Во достапна форма

Висок Квалитет и 100% Сосема Нов.Материјал : 925 Сребрен Исполнет Позлатен.Главниот Камен : Рубин Црвена (Лабораториски Создадена).Прстен Големина(Приближно) : 6/7/8/9/10. Пакет Содржи : 1 X Прстен.Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Главните карактеристики

Избор на клиент