.

.

Среќа Зора Милениче Обука и Кутре Влошки, Супер Абсорбента за Еднократна употреба Пишам Влошки за Кучиња

Среќа Зора Милениче Обука и Кутре Влошки, Супер Абсорбента за Еднократна употреба Пишам Влошки за Кучиња

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

МНОГУ АБСОРБЕНТА : 5-слој дизајн го прави кучето медиокритет влошки многу повеќе абсорбента од повеќето влошки за еднократна употреба , одржување до 5 чаши течност.LEAKPROOF : 100% течење бесплатно со трајни водоотпорен пластичен слој да се заштити вашиот подот или тепих од штети, што дома се исчисти далеку полесно.БРЗ-СУВА : Не-плетени ткаенини горниот слој за брзо absorbency, која апсорбира течност, веднаш; Дијамант-quilted дизајн насочува течноста да се апсорбира брзо да се спречи overflow.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Направен од супер абсорбента полимер за заклучување на влага и урина далеку и брзо да ги претвори во гел.ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : Секој unscented куче пишам влошки мерки : 13"W x 18"L, кучето обука влошки одлична за puppies, кучиња, стари canines, мачиња, мачки и други домашни миленици, исто така и за вашиот внатрешна или надворешна употреба.Производ Материјал : Горниот Слој на Материјал : Не-плетени Fabric2nd & 4 Слој Материјал : Хартија Pulp3rd Слој Материјал : Абсорбента Polymer Bottom Слој : Водоотпорен Polyethylene Product Карактеристики : 1. Направен од супер абсорбента полимер за заклучување на влага и урина далеку и брзо да ги претвори во гел.2. Идеален за ноќта употреба, заштита на вашиот кревети и постелнина во текот на ноќта од неуредна протекување и дамки.3. Меки и удобни додадено ткиво на горниот слој во прилог да се врати листот со пената додатен за врвен комфор, без пластични рабови изложени на кожата.4. 100% латекс слободни, овие под влошки содржи никакви надразнувачки хемикалии и соли, или бои за да помогне да се спречи било чешање или непријатност.5. Во прилог на заштита на кревети, овие влошки се исто така се идеални за врвен покриеност за вашиот каучи, столици, recliners, инвалидски колички, и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент