.

.

Khanka Тешко Алатка Случај замена за DEWALT DCS380B/DCS380P1 Cordless Reciprocating Видов

Khanka Тешко Алатка Случај замена за DEWALT DCS380B/DCS380P1 Cordless Reciprocating Видов

DEN 1535.76

Пристапност
Во достапна форма

Khanka Складирање Организатор тежок Случај за Dewalt DEWALT 20 V MAX Cordless Reciprocating Видов Комплет се вклопува модел # DCS380 P1/DCS380 B.Мека внатрешни работи за да се обезбеди Електроника и додатоци заштитени.Рака на Рака За одржување на уреди се безбедни и корисна,Лесни.Спакувани inclued : Еден Случај.Класичен патент погодност за лесно во Отворање и Затворање.Поддржан од 100% Пари Гаранција за враќање на, ова е сосема ризик купи; КЛИКНЕТЕ на Портокал копче за да го Нарачате Сега!.

Главните карактеристики

Избор на клиент