.

.

ErYao Милениче Шатор Кревет, Топло Руно Мека Маче Куќа Кинолошки Зимата е Топло Гнездо Пештера Спиење Мат Подлога или Мала Куче, Мачка Кревет со Дебел Памук Перница

ErYao Милениче Шатор Кревет, Топло Руно Мека Маче Куќа Кинолошки Зимата е Топло Гнездо Пештера Спиење Мат Подлога

DEN 838.80

Пристапност
Во достапна форма

мачка колега мачка отпадоци мат мачка мат смена мачка кујна мат куче ќебе куче ќебиња за големи кучиња куче ќебе за автомобил куче ќебе автомобил куче мат куче душек куче храна мат куче мат за храна за куче сад мат куче мат за автомобил куче мат автомобил куче мат персоналните куче мат обука куче мат водоотпорен куче мат отворено куче мат смена куче мат кревет за куче урина душек куче душек.мачка мат мачка кревет мат мачка кревет отстранлив перат покрие мачка гнездење кревети кадифен гнездо кревет за мачки мачка нето отворено Кревет кревет рамка кревет платформа кревет рамка кралицата кревет мачка кревет листови кревет и душек поставен мачка кревет неуништив мачка во кревет автомобил мачка кревет гнездо мачка кревет мачка куќа кревет кревет за гајба кревет за мачки.Без коса исклучување, antistatic.ПРИЈАТНА КУЌА : димензии на овој затворен шатор дава на вашето домашно милениче еден допир на приватност и создава убаво чувство на сигурност.Обезбеди температура,удобноста и приватноста за домашни миленици.5 кг за миленици) Опис : површината на кратки влакна ткаенини, Удобно и да дише.5kg за миленици),L : 35 x 35 x 40cm/13.Тоа карактеристики dual0-употреба и таписерии изработка; Тоа е мека и удобна.мачка во кревет мачка на прозорецот кинолошки кревет мачка куќа мачка куќа отворено мачка куќи за внатрешна мачки куче куќи за средни кучиња куче куќата отворено куче куќи за големи кучиња ќебе за кучиња кутре ќебе мачка кревет мачка душек мачка кревет душек мачка урина душек мачка душек заштитник мачка колега мачка отпадоци мат мачка душеци за отпадоци кутија мачка храна мат мачка мат мачка мат за храна мачка перница седиште перница седиште перничиња за столови мачка перница перница мачка перница кревет мачка перница покрие мачка перница мат.Пакет листа : 1 x Милениче гнездо.Се одликува со добра breathability.Целосна, меки, еластични, дише, deodorant, дното анти-пропадна, носат-отпорни, водоотпорен, влага доказ и силни перформанси.Целосна, меки, еластични, дише, deodorant, дното анти-пропадна, носат-отпорни, водоотпорен, влага доказ и силни перформанси.Тоа е погоден за мачки и кучиња да се игра, се одморат, да се релаксираат.Високи PP памук перница.

Главните карактеристики

Избор на клиент