.

.

Augtouf 25 Пакет Отсечени Тркала, 3 Агол Мелница Тенко Сечење и Тркала за Метал & Нерѓосувачки Челик 3x1/25x3/8

Augtouf 25 Пакет Отсечени Тркала, 3 Агол Мелница Тенко Сечење и Тркала за Метал & Нерѓосувачки Челик 3x1/25x3/8

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за - 25 Парчиња 3 Инчен Отсечени Тркала, со 3/8" арбор, 1/25" Дебелина.До 20,150 максимални ВРТЕЖИ во минута прилагодување (>заеднички од 20.000 ВРТЕЖИ во минута).Компатибилен со 3 Инчен преносни умре брусилки и агол брусилки со 3/8-инчен арбор;.ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ НАС - подолго користење на живот зголемена дебелина,Направени од страна на complextro-обложено бел alundum жито, повеќе тврдоглави и потешко отколку обичен бел alundum жито.Засилен со двојно fiberglass мрежа.Овие сечење дискови врши многу повеќе агресивни и остри сечење. 3 инчен отсечени тркала може да се намали 3/8 инчи (10мм) ЧЕЛИК 35 ПАТИ;.За ШТО ТИЕ СЕ НАПРАВЕНИ ОД - 1/25 " Дебелина Ултра-тенок дизајн за брзо и прецизно сечење на изведбата со минимална брус и намалена материјал отпад;.ШИРОК АПЛИКАЦИИ - amoolo мелница отсечени тркала се идеални за Метални Лимови, Алуминиум, Челик, Дрво, Platics.Направени за DIY проекти, апарати за подобрување и за домашна употреба;.ШТО ДРУГО МОЖЕМЕ ДА ви ПОНУДИМЕ - 90 дена гаранција се достапни за сите наши клиенти.Држете 90 Степен да се Намали.Не за абразивни или мелење.Носат тело за заштита на опрема.

Главните карактеристики

Избор на клиент