.

.

Премиум Расклопна Перење Кеси Удобно Алуминиумски Рачки за Тешки-Должност Употреба, 82L Високи Количка за Водоотпорен Материјал Перење Забавува Облека Перење Кошн?

Премиум Расклопна Перење Кеси Удобно Алуминиумски Рачки за Тешки-Должност Употреба, 82L Високи Количка за Водоотпорен

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Полимер Пластика за Да им помогне на перење торба застане на свои дури и кога е празна, се пополни тоа да полн капацитет, а потоа чекаат за 24 часа. 【ПРОДАВНИЦА СО НИКАКОВ РИЗИК】 : Ние стоиме со квалитетот на нашите производи.Во случај, ако сте задоволни со вашата нарачка, само да не контактирате во секое време, а ние ќе се потрудиме да ви обезбеди со задоволително решение.Спецификации : - Волумен Капацитет : 82 L - Тежина Капацитет : 25 Lbs - Stand-up Големина : 15" (Кол) 28 x" (H) - Укината Големина : 15"(L) x 13"(W) x 2"(H)Клучни Карактеристики : Тешки трајни двојно-layer 600 D Оксфорд ткаенина да ви послужи години за да дојде Засилен екстра-сила занитвам не користете абразивни чистач да го чисти алишта кеса за да избегнете оштетување на ЈП обложување, Нема машина за перење! - Тоа е идеален за еден пар или сами да ги користите.За поголемо семејство големина, може да треба повеќе од 1. - Да им помогне на перење торба застане на свои дури и кога е празна, се пополни тоа да полн капацитет, а потоа чекаат за 24 часа. - Ако има некој мирис, бидејќи нов, ве молиме оставете торба за перење на воздухот надвор и мирисот треба да исчезне.

Главните карактеристики

Избор на клиент