.

.

Siskiyou Спортски NCAA унисекс-возрасни Шише Настроената Копче Синџир

Siskiyou Спортски NCAA унисекс-возрасни Шише Настроената Копче Синџир

DEN 119.76

Пристапност
Во достапна форма

Увезени.Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока.Високи полски хром финиш.Шише настроената функција.Сплит прстен за организирање на домашни и авто копчиња.Domed тим логото.Нашите колегиум шише настроената копче синџир има полиран хром финиш и карактеристики на училиште лого.

Главните карактеристики

Избор на клиент