.

.

Tgoon Деликатна Глуждот Одредување Појас, Јамка Дизајн Pp Webbing Нога Подлога (Црвено)

Tgoon Деликатна Глуждот Одредување Појас, Јамка Дизајн Pp Webbing Нога Подлога (Црвено)

DEN 832.80

Пристапност
Во достапна форма

Hemming дизајн, нежен крои, без повреда на нозе.Дете-мајка кука&јамка дизајн, don ' t worry about кршење слободни кога се вежба.Прекрасен заштитна опрема за спорт употреба.Дебелината на нога подлога е 5mm, полн сноси притисок донесе со вежбање.Удобно носење, лесно да се носат во и полетување.Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Глуждот Одредување Појас Материјал : ПП webbing Боја : црвена Тежина : Околу. 81g Користи : фитнес тренинг, трчање, затворен за обука, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент