.

.

Vokop Плоштадот Колаче Машина Set-5 Пакет Од Нерѓосувачки Челик, Метални Плоштадот Бисквит Калапи Фондан Торта Колаче Машина Поставите Тесто Мувла-2,2.5, 3, 3.5,4

Vokop Плоштадот Колаче Машина Set-5 Пакет Од Нерѓосувачки Челик, Метални Плоштадот Бисквит Калапи Фондан Торта

DEN 1790.40

Пристапност
Во достапна форма

Грижа Инструкции : Рака мие и сува вашиот cookie секачи веднаш.Храна Одделение,Не-токсични, животната средина-пријателски,не држи и лесно се чисти, се безбедни за употреба.НАПРАВИ ПЕЧЕЊЕ ЗАБАВА - Презентираме нашата 5-парче популарни квадратни форми колаче машина.Лесен за употреба, дури и за деца; токму притиснете колаче тесто, овошје, зеленчук, и кашкавалите.Нека се останатите топлина од рерна сув вашиот cookie секачи.Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : Никогаш не се мијат јадење!Поради премијата од нерѓосувачки челик се користи во производството на овој производ, овие секачи се совршено безбедна за трчање низ машина за миење садови, заштеда на повеќето одземаат многу време и досадни дел од сода – на расчистување.Се НАПРАВИ совршен КВАДРАТ КОЛАЧИ : Нема повеќе misshapen колачиња!Нивните венчиња се двојно-наострен така што тестото се лизга лесно да го исклучите машина за пан и одржува остар, чистење на раб.Должност Тешки Нерѓосувачки Челик Cookie/Торта Мувла Усвојување на Премиерот квалитетни нерѓосувачки челик храна одделение.Да ги користите овие секачи да се создаде убава одмори плата или магацинот нив за неверојатен овошје или зеленчук кула презентација.Покрај секојдневна употреба,тоа е suitbale за било каква прослава или забава,како што се роденден,божик,нова година,венчавка,денот на благодарноста и др.Направени од 18/8 304 премија од не 'рѓосувачки челик, овие прстен секачи ќе не' рѓа, и тоа е гаранција.Дијаметри од мали до големи се 2",2.Нерѓосувачки Челик Cookie Секачи : 5 парчиња од нерѓосувачки челик, cookie секачи бисквит ctters во дипломирал големини форма калапи, може да се направи различни големина на плоштадот колачиња.Нека се останатите топлина од рерна сув вашиот cookie секачи.Поставете состав, големини, и пакување може да се разликува и може да не се точно како што се наведени или како што е прикажано во слика.Како занает,можете да ги користите во глина,сапун.

Главните карактеристики

Избор на клиент