.

.

HUAHOO Pet Пластика Имитација Ратан Кревет Четири Сезони Удобно Мачка Куче Куќата Перат Покриени Модерните Куче, Мачка Hedeaway Колиба на Rarran Куќа Миленици во Купола Кошни?

HUAHOO Pet Пластика Имитација Ратан Кревет Четири Сезони Удобно Мачка Куче Куќата Перат Покриени Модерните Куче,

DEN 5040.00

Пристапност
Во достапна форма

Креветот имаат Кремасто Бела,големината на S/15.35x10.24inch еколошки материјали и подобра гас breathability интензивирање пиедестал може да dampproof ефективни и пропадна отпор.Модерното куче, мачка кревети за внатрешна миленици се често изградена со сите временски услови плетен Полу-Прекриени или затворени кревети, се препорачува и за внатрешна и надворешна домашни миленици, бидејќи тие нудат најдобрите удобноста и приватноста,овие плетен пет кревети вклопува во лесно со други ратан дома мебел во домот,кревети препорачува за мали до големи затворен кучиња и мачки.На колиба може да го апсорбира влијание во режија на куполата,со тоа што во метална рамка вградени во внатрешноста на кошница,густо ткаени ратан го прави овој складиште кревет дури и повеќе робусни.За разлика од кучиња, мачки пештерата igloo коцка во која интеракција со домашни миленици се ограничени од нивната тесна пештера отворање,круг милениче овозможува до доволно ширина отворање да се забавува и интерактивно да се игра со вашите миленици.Едноставно црево исклучите остатоци,нечистотија и littter што се изгради во пет кошница и избрише плетен кревет сува или оставете го во воздух,сите во само неколку минути,напротив,традиционалните круг пет кревети на differet ткаенини бараат delivate машина циклуси и сушење со часови на трудот најмалку.Креветот има Бела,Кафеава,Розова,големината на S/15.35x10.24inch M/18.11x11.81inch L/19.69x13.78inch интензивирање пиедестал може да dampproof ефективни и пропадна resistance Plastic материјал се мие и ги штити малите мачки или кучиња во затворен купола кошница на модерната stylesbeds или модерна мачка куќи изградени со имитација ратан за мали до средни домашни миленици, може да се очекуваат истите издржливост и сите временски издржливост тоа е самата природа на ратан furniture Garden медиум плетен мачка кревет нуди функции кои што се од суштинско значење за да се мачка и куче hideaway In прилог, Мачка колиба во eggshell форма може да го апсорбира влијание во режија на куполата кошница.

Главните карактеристики

Избор на клиент