.

.

Прозрачна Лента Свети во Темнината Ѕид Налепници, Светлечки Лента Фаза Дома Декорација, Големина: 9.84 ft X1.57 Инчен (Боја : Зелена Светлина)

Прозрачна Лента Свети во Темнината Ѕид Налепници, Светлечки Лента Фаза Дома Декорација, Големина: 9.84 ft X1.57

DEN 335.28

Пристапност
Во достапна форма

[ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА] Прозрачна лепак има ширина на 1.57 инчи и должината на 9.84 нозе.Тоа може да се сече на мали парчиња и во прилог да се префрлате различни приклучоци, рачки на вратите, оган-борбена опрема, итн., да ви донесе предупредување во темница. [ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] Само откине на лагер, а потоа се држи ја на чиста и сува површина. [УПОРНИ ОСВЕТЛУВАЊЕ] Светлина-чување луминисцентните лента може да се сместат светлина енергија под дневна светлина или било која друга светлина, и може да емитираат светлина постојано за долго време во темница. [ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНА] сјајот на светлечки лента е многу погоден за употреба во домови и канцеларии, фази, и партии. [ТОПЛО REMINDER] неопходно е да се држи тоа еднаш и да не се движите тоа постојано.Можете да се топи лепак на дното со помош на топол воздух компресор.Нема течност може да влезе во рок од 24 часа од држејќи се цврсто. 1. Посебна забелешка : зелено светло е најсветлиот, други бои се обработуваат од страна на зелена светлина, па ефектот не е толку светла како зелено светло.2.Се држи на скалило, соба, ходник, направи што повеќе безбедно и удобно во темница. 3.Прозрачна photoluminescent лента не само да ви донесе супер силно предупредување во темнината, но исто така и за вашиот фаза на изведба, додадете уникатна боја.4.Различни креативни DIY дизајни.

Главните карактеристики

Избор на клиент