.

.

Нови BN59-01315B за Samsung TV Remote Control UE50RU7170U UE50RU7172U UE50RU7175U UE50RU7179U UE55RU7100 UE65RU7100K со Netflix

Нови BN59-01315B за Samsung TV Remote Control UE50RU7170U UE50RU7172U UE50RU7175U UE50RU7179U UE55RU7100 UE65RU7100K

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

BN59-01315 B.TV Далечински Управувач.компатибилен со : UE50 RU7170 U UE50 RU7172 U UE50 RU7175 U UE50 RU7179 U UE55 RU7100 UE65 RU7100 K.Пре-програмирани, Не програмирање е потребно ( не може да биде програмиран повторно).Ние ќе тест/проверка секој производ пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен.НОВИ BN59-01315 B за Samsung TV Remote Control UE50 RU7170 U UE50 RU7172 U UE50 RU7175 U UE50 RU7179 U UE55 RU7100 UE65 RU7100 K.

Главните карактеристики

Избор на клиент