.

.

8 Парчиња Течни Флорални Ballpoint Пенкала Динамичен Течни Цвет Пен се Зголеми Злато Метал Цвет Пенкало за сегашните Канцелариски Материјали Биро Додатоци

8 Парчиња Течни Флорални Ballpoint Пенкала Динамичен Течни Цвет Пен се Зголеми Злато Метал Цвет Пенкало за сегашните

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Доволно количество : ќе добиете 8 парчиња течни флорални ballpoint пенкала, доволни количини ќе ги задоволи вашите индивидуални потреби; 8 Различни бои, како и цвеќиња, кои се розово злато, сина, розова, длабоко црвена, бела, светло виолетова, се зголеми црвена и зелена, со силно чувство на изглед за секојдневна употреба.Квалитет на материјалот : овие динамични течни цвет пенкала се направени од метал и ќе не лупам на исклучување, кои се трајни и добро-изградена; Отворите пенкало од развива, пишува непречено со црно мастило, и нема да ја напушти која и суви места.Сушени цвет дизајн : овие цвет пенкала се украсени со цветни дека нема да умре, прекрасни и убави; Секое пенкало е украсен со исклучителна заврши, динамичен течни жив песок додава убавината на целата пенкало.Преносни пенкала : целата пенкало е лесно да се носат, метал џеб клип за брз и лесен пристап за да се осигура дека вие никогаш не ќе го изгуби вашиот омилен пенкало; Тенок и лесен ballpoint пенкало направи можете да ги носите во вашиот џеб, чанта, паричник, или чанти, и да го користите во секое време за да напишете белешка, или note.Убав подарок : удобен зафат, едноставно црно мастило пенкало е добар подарок за Денот на Мајката, роденден, свадба, годишнина, рекламирање, промоција, бизнис, ing колеги и пријатели' семејството јубилеј; Тие се добри за на маса на свадби, партии, или било каде е потребно.Широка примена : Овие течни флорални ballpoint пенкала се добри за гости книга маса на свадби, тушеви, партии, или било каде е потребно.Тие се убави за на училиште, канцеларија, семејството употреба и свадба оркестарот.Ергономски дизајн : Овој цвет пенкало е удобно да се одржи, лесно и непречено да се напише со црно мастило.Светлината притисок е потребно да се пишува, овозможува дефинирање линии, се изврши правилно и рамномерно, без smudging или скокнеш, што писмена форма од страна на апсолутно задоволство.Карактеристики : Материјал : metal Color : розово злато, сина, розова, длабоко црвена, бела, светло виолетова, црвена роза, green Size : прибл. 14 cm/ 5.5 inch Quantity : 8 парчиња Пакетот вклучува : 8 x Течни цвет pens Notes : Прирачник за мерење, ве молиме оставете малку големина грешки.Ве молиме овозможи мало боја разлики поради различни прикази.

Главните карактеристики

Избор на клиент